ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Tělocvik může být i jinak – zábava, hra…prostě jen sportování na zahradě

V červnu jsme přijali nabídku maminek a šli si se třídou v tělocviku zasportovat na zahradu. A proč ne! Na školním hřišti i v tělocvičně můžeme být pořád, tak proč to nezkusit i jinde. Čekala nás rozcvička na trávě ve stínu stromů, střelba na bránu, kotouly, stoj na lopatkách, strachový pytel, trampolína, šplhání po stromech, taky jsme trhali rekordy, kdo udělá větší bublinu obrovským bublifukem a zahráli si obří Mikádo. Byl to tělocvik plný zábavy a ani se nám nechtělo zpátky do lavic. Děkujeme maminkám za jejich ochotu a chuť to všechno připravit.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit