ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

UŽ TAM BUDEM?

V neděli 5. 6. se šestice odvážných deváťáků vydala vstříc mediálnímu dobrodružství! Adri Kotasová, Honza Sýkora (9. A), Terka Daňková, Terka Hlaváčková, Mirek Burgetha a Ondra Zbožínek jako náhradník (9. B) byli jedním ze soutěžních týmů pořadu České televize „Už tam budem?“. Natáčení probíhalo v pondělí 6. 6. od brzkých ranních hodin v Ostravě v prostorách U6. Ducháček s panem Továrníkem nás provedli několika těžkými disciplínami, které prověřily nejen znalosti našeho týmu, ale také obratnost, práci v týmu a šikovnost. Děti tak nakoukly do jiného světa a prošly si velmi cennou zkušeností. A jak vše dopadlo? To se dozvíte na podzim! Jedno můžeme slíbit, na Déčku nás rozhodně neuvidíte naposledy!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit