Ve čtvrtek 26. 5. jsme vyjeli za kulturou. Výběr žáků druhého stupně měl po dlouhé době možnost navštívit Slezské divadlo v Opavě. Nejen že jim to velmi slušelo, ale dokonce i svým chováním předčili naše očekávání. V porovnání s dalšími přítomnými školami jsme na naše děti mohly být náležitě hrdé.
8. třída se vydala na výlet po Zlatých Horách a následnému spaní ve škole pod vedením paní…