ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

zimní kurz 2022/2023

Máme za sebou zimní kurz, který se uskutečnil 6.2. – 10.2. 2023. Žáci si to užili. Dostali jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu.

Dojížděli jsme pro změnu do Lipové do skiareálu Lázeňský vrch. Počasí bylo skvělé a sněhové podmínky velmi dobré. Kopec byl podstatně náročnější než minulý rok. Nic tedy nebránilo tomu, aby všichni udělali pokrok v lyžování nebo snowboardingu.

Gratulujeme žákům, protože všichni zúčastnění dokážou samostatně sjet kopec a pokrok byl velmi viditelný u všech. Hlavní však je, že to všechny bavilo a až na nachlazení dvou žáků se nikomu nic vážného nestalo.

Snad byl tento zážitek inspirací pro to, jak je možné smysluplně trávit čas a motivací k aktivnímu životnímu stylu.

https://fotky.skolazh.cz/index.php?/category/619/start-60#content

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit