ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Biologická olympiáda – okresní kolo

Ve čtvrtek, 12.4., se v Jeseníku sešlo osm žáků /6. a 7. ročník ZŠ a Gymnázium/, aby  poměřili své znalosti a dovednosti. Letošním tématem přírodopisné soutěže byl pohyb. Soutěži předcházelo škoní kolo a tvorba vstupního úkolu /seminární práce/, který je založen na pozorování živočichů či rostlin dle volby soutěžícího. Naši školu v této kategorii zastupovala Veronika Waňková ze sedmé třídy. Tématem její seminární práce byl pohyb bezobratlých živočichů. Nutno říci, že si vybrala zajímavé téma, a že ho zpracovala tak, že byl odbornou porotou pochválen!      I přes svou zdravotní indispozici vybojovala Veronika páté místo. Věřím, že se spolu potkáme i v dalších ročnících :-).

Veronice blahopřejeme!

P.S. Na škole máme spoustu dalších šikovných žáků, kteří mají vřelý vztah k přírodě a vidím, že jsou rodiči k tomuto vztahu vedeni a podporováni. Bohužel však mají zábrany do aktivity, jako je BIO olympiáda jít. Věřím, že příští rok…

 

Šárka Vojčáková

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit