ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Okresní kolo Matematické olympiády

V úterý 17. 4. proběhlo v Jeseníku okresní kolo Matematické olympiády kategorií Z6, Z7 a Z8. Naše škola měla v každé kategorii jednoho reprezentanta. Všichni soutěžící měli 2 hodiny na to, aby se vypořádali se 3 příklady své kategorie, za každý příklad mohli získat 6 b. Komu se podařilo získat celkem 9 b z 18 možných, zařadil se mezi úspěšné řešitele.

Úspěšným řešitelem se z naší školy stal pouze Jan Dohnal z 6.B, který obsadil celkově 7. místo, Sofja Klopcová ze 7. třídy byla devátá a těsně pod stupni vítězů (na 4. místě) skončil Antonín Vávra z 8. třídy.

Všem třem děkuji za reprezentaci školy a Honzovi blahopřeji k tomu, že se propočítal k titulu úspěšný řešitel.

 

Jitka Novotná

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit