ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Distanční výuka na 2. stupni od 18. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od příštího týdne jsme se rozhodli přistoupit ke změně v organizaci distanční výuky na 2. stupni, od které si slibujeme lepší organizaci času dětí. Výuka bude probíhat pravidelně každý den v rozsahu 4 – 5 hodin, zpravidla od 8:00 h. Bude méně úkolů „na doma“, více se bude pracovat společně on-line (bude tedy více toho, čemu MŠMT říká „synchronní distanční výuka“).

Rozvrhy, které vidíte níže, budou také od příštího týdne nastaveny v Bakalářích. Z předmětů, které nejsou v rozvrhu uvedené, budou žáci nadále dostávat úkoly. Jedná se o PcČ, TV, INF a FG, v 1. pololetí ještě bude zadán v 9. třídách jeden úkol z volby povolání. Nadále platí, že on-line hodiny jsou povinné, v případě jakýchkoliv problémů je třeba okamžitě kontaktovat příslušného vyučujícího a domluvit se na náhradě. Protože se žáci často připojují se zpožděním a jsou potom problémy s evidencí docházky, žádáme, aby se při pozdním příchodu žák omluvil prostřednictvím chatu.

Odkazy na jednotlivé online hodiny budou žáci dostávat do mailu, nebo je najdou na webových stránkách tak, jak byli v jednotlivých předmětech zvyklí. Rovněž budou obvyklým způsobem dostávat informace o zadaných úkolech.

Doufáme, že tato změna bude pro všechny k lepšímu – hlavně v případě, že bude distanční výuka probíhat dlouhodobě a opakovaně.

 

Poznámka k rozvrhům – kde jsou v jedné hodině 2 různé výchovy, budou se střídat po týdnu, kde jsou jiné předměty, jde o půlení hodin. V případě střídání předmětů příští týden začneme tím, který je uveden jako první.

V rozvrzích došlo ještě k několika drobným změnám, tady jsou aktualizované, u tříd také.

 

6. třída
1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
pondělí F Z M ČJ
úterý M D ČJ
středa ČJ1/M2 M1/ČJ2 AJ/AJ Z
čtvrtek M ČJ AJ/AJ VZ/HV
pátek D OV/VV F
7. třída
1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
pondělí NJ1/AJ2 M2 Z M1 D *půlka třídy, druhá půlka má volno
úterý M AJ1/NJ2 ČJ F VZ/VV
středa D ČJ OV/HV
čtvrtek ČJ AJ1/NJ2 M
pátek NJ1/AJ2 Z M ČJ F
8.A
1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
pondělí CH ČJ M AJ HV/VV
úterý RJ ČJ F VP* *v 2. pololetí
středa CH AJ D M
čtvrtek F D M RJ VZ*/OV *VZ jen do konce 1. pololetí
pátek ČJ M AJ Z
8.B
1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
pondělí F RJ CH VZ*/VV *od 2. pololetí VP
úterý ČJ D M AJ
středa AJ F HV/OV ČJ M
čtvrtek Z CH M
pátek RJ ČJ M AJ D
9.A
1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
pondělí M ČJ CH AJ
úterý Z RJ ČJ AJ M
středa F M OV* D *sudý týden, v 2. pol. střídání s VZ
čtvrtek F ČJ CH AJ HV/VV
pátek M RJ D ČJ* * příprava na přijímačky – nepovinná
9.B
1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
pondělí ČJ M AJ VZ*/HV *od 2. pololetí
úterý CH M RJ ČJ* *příprava na přijímačky – nepovinná
středa AJ ČJ F D VV/OV
čtvrtek CH AJ M F
pátek Z M ČJ RJ D
Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit