ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Výuka od 25. 1. a vydávání vysvědčení

Vážení rodiče, milí žáci,

zde jsou aktuální informace k výuce:

V týdnu od 25. 1. 2021 pokračuje výuka stejným způsobem jako dosud – 1. a 2. ročníky a speciální třída jsou ve škole, ostatní třídy se vzdělávají distančně.

Na 2. stupni probíhá distanční výuka od 18. 1. podle nových rozvrhů – žádáme rodiče o důslednou kontrolu přítomnosti jejich dětí na on-line hodinách. Všechny absence evidované v Bakalářích od uvedeného data se týkají on-line hodin.

Škola vzhledem k aktuální situaci nebude tentokrát vydávat žákům vysvědčení, ale pouze výpis z vysvědčení, který se nevrací. Tento výpis dostanou žáci přítomní ve škole 28. 1. 2021 poslední hodinu, ostatní žáci jakmile se do školy vrátí.

Informace o prospěchu žáků, kterým je v současné době zakázána přítomnost ve škole, budou zpřístupněny v Bakalářích 28. 1. 2021 ve 13.00.

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit