ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Okresní kolo Biologické olympiády – kategorie C

Vojtěch Ivan, žák 9. ročníku, nás v pondělí, 23.4., reprezentoval na poli přírodovědném. V Jeseníku bojoval o umístění v 52.ročníku Biologické olympiády.

Součet bodů za vstupní úkol /téma: pohyb rostlin/, vědomostní test, poznávání rostlin a živočichů a laboratorní úkol ho posunul na 3.místo. Stříbrná příčka Vojtu minula o půl bodu! Uvidíme, zda jej po zasedání pořadatelů krajského kola, čeká cesta do Přerova.

Tímto mi dovolte, abych Vojtovi poděkovala za čtyřletou spolupráci na poli biologickém a každoroční účast v této náročné soutěži, která byla vždy korunovaná úspěchem. Vojto, věřím, že se tebou nabyté vědomosti neztratí a že je využiješ v dalším studiu na střední škole. Držím ti pěsti!

 

Šárka Vojčáková

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit