ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Okresní kolo Matematické olympiády

19. května proběhlo okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z5 (pro žáky 5. tříd), a jak je letos zvykem, proběhlo jinak než v minulých letech. Na rozdíl od starších kategorií žáci nesoutěžili distančně, ale polodistančně. Co to znamenalo? Všichni řešili soutěžní úkoly na své škole, vyřešené příklady poslali porotě a ta všechny opravila a vyhodnotila. Celkem do okresního kola postoupilo 15 mladých matematiků, naši školu reprezentovali Benjamin Neubauer, Linh Duong Ha, Anastázie Vojčáková a Vojtěch Zourek. Nejlépe si se všemi příklady poradil právě Benjamin, který vše vyřešil bez ztráty jediného bodu a vyhrál. Blahopřejeme!

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit