ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Okresní turnaj v logických a deskových hrách – 2. stupeň

Ve středu 15. března 2023 proběhl v Jeseníku pod záštitou odboru školství, kultury a sportu MěÚ Jeseník první okresní turnaj v logických a deskových hrách, kterého se zúčastnila 4 členná družstva ze 7 škol okresu Jeseník. Z naší školy se od ledna připravovala pětice děvčat z 8. třídy – Pola Hryszko, Anička Kotoulková, Bára Máčalová a Bára a Lucka Nevosadovy. Výběr čtveřice reprezentantek vyřešila Bára Máčalová, která se účasti v soutěži vzdala ve prospěch ostatních. Díky panu Nevosadovi (tímto mu děkuji za pomoc s dopravou na soutěž) do Jeseníku odjela celá pětice a i Barča Máčalová se nakonec zapojila – pomohla jinému družstvu, které mělo zraněného člena.

Po trochu rozpačitém a opatrném začátku (nikde se nevynořili žádní neporazitelní namakaní borci:-)) jsme všichni jsme prožili velmi příjemné dopoledne při hraní her Queendomino, Splendor, Project L a Century – cesta koření, pro nás o to příjemnější, že naše jediné dívčí družstvo celý turnaj s přehledem vyhrálo a Pola Hryszko získala druhý nejvyšší počet bodů mezi všemi hráči. Blahopřejeme!

 

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit