ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

První měsíc ve škole

Už máme za sebou první měsíc školní docházky. Jsme sice prvňáci, ale už se ve škole umíme orientovat. Známe celou školu a ve škole nezabloudíme. V naší třídě jsme měli i návštěvu. Sbor Valášek nám přišel ukázat, jak umí zpívat a tancovat. Viděli jsme i hudební nástroje. My jsme taky byli  na návštěvě. Obešli jsme si třídy a děti nám ukázaly, co všechno už umí. Čtvrťáci nám vyrobili i dárečky. My ale máme ve škole už své kamarády a to velké kamarády. Kluky a holky z  VI.B a ti nám taky vyrobili dárečky na uvítání.  My jsme se byli za nimi podívat do učebny přírodopisu a jejich paní učitelka třídní nám dovolila si pohladit zvířátka.  Každý týden k nám chodí do třídy . A co u nás  dělají ? Na první hodinu výtvarné výchovy nám přišli pomoct nachystat věci a ukázat jak se to dělá. A teď, když se už učíme písmenka, tak nám kamarádi písmenka nastříhají, podepíší a uloží do zásobníčku. Každý týden se na ně těšíme. Ale my se už umíme taky sami nachystat na hodinu. Víme co do které hodiny patří, víme kdy se s námi bude učit Ája a kdy Matýsek. Ve škole nás čeká mnoho nového a teď se chystáme na Dýňové slavnosti.                                                                                                                                                 Držte nám palečky ať se nám ve škole všechno daří.

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit