ZŠ Zlaté Hory

Základní škola Zlaté Hory

Slavnostní rozloučení s deváťáky

,,Až budu na druhém stupni, až budu vycházet, až…″ A tak se i stalo. Úderem 17hod. se v hotelu Praděd Thamm proměnilo slovo až na už. Slavnostního večera, kdy se žáci devátého ročníku ZŠ stali absolventy a kdy si převzali vysvědčení, šerpy a dárky, se zúčastnili pedagogové, zaměstnanci školy, rodiče, příbuzní a přátelé žáků. Klukům a holkám se splnilo přání. Nyní už je to opravdu jen a jen na nich… Do dalšího studia jim držíme palce a přejeme hodně štěstí, trpělivosti, pevné zdraví i nervy. A jaké obory či zaměření letošní absolventy lákaly?

Někteří nám zůstanou v regionu – vybrali si studijní obory strojírenství a stavebnictví, učební obory obráběč kovů, kuchař – číšník a také se rozhodli pro studium na gymnáziu. Jiní odchází za svými sny trošku dále a láká je pedagogické lyceum, modelářství a návrhářství oděvů, bezpečnostně právní činnost, požární ochrana, Slezské gymnázium a profese kadeřník či obráběč kovů.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří jakoliv přispěli či pomohli k uskutečnění slavnostního večera, mezi kterými byli:

Město Zlaté Hory, vedení ZŠ Zlaté Hory, ŠD př ZŠ Zlaté Hory /děti s p.vychovatelkou Ordáňovou/, SRPŠ, pedagogičtí pracovníci a provozní zaměstnanci školy, paní Lhoťanová /květinka/, manželé Pospíšilovi, Studio 4, zaměstnanci hotelu Praděd Thamm, Spolek aktivních Zlatohoráků, pan Patrik Kmínek, vybraní žáci 8. a 7.třídy a všichni ostatní, kteří se zasloužili o provedení akce.

Zvláštní poděkování patří rodičům a všem, kteří zajistili občerstvení, příspěvky do tomboly či pomohli financemi.

 

 

Šárka Vojčáková

Komentáře nejsou povoleny
RODIČE NEPŘEHLÉDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit